Slider

  • Hoşgeldiniz
    Amaris Apart
    SİZİ MİSAFİRİMİZ OLARAK KARŞILAYIP, DOSTUMUZ OLARAK UĞURLUYORUZ...

SİZİ MİSAFİRİMİZ OLARAK KARŞILAYIP, DOSTUMUZ OLARAK UĞURLUYORUZ...

Aktiviteler

icon

Genel Hizmetlerimiz

Resepsiyon

7/24Açık


7/24 açık ve İngilizce bilen resepsiyon personelimiz. Belli bir ücret karşılığında mevcut emanet kasalarımız bulunmaktadır. İnternet erişiminizin olduğu lobimizde ayrıca günlük suyunuzu resepsiyonumuzdan temin edebilir ,havuz ve bar aktivitelerimiz ile ilgili de yine resepsiyonumuzdan bilgi alabilirsiniz. Serin ve konforlu lobimiz sizlere rahat bir buluşma alanı sağlar.

Tüm gün süren aktiviteler; TV yayınları , çeşitli akşam eğlenceleri vb. olmak üzere bütün misafirlerimize bir şeyler sunar. Akdeniz bahçeleri içerisinde yerleşmiş güneşli havuzumuz ve mevcut duş alanlarımız sizlere dinlenmek için hoş ve sakin bir yer sağlar. Geniş havuzumuz ve barımız gece gündüz sizlere çeşit çeşit yiyecek ve içecek sunar.

İtalyan usulü salatalarımız, makarnalarımız ve et yemeklerimiz günün her saati sizler için servise hazırdır. Ayrıca özel Türk kebaplarının da tatlarını deneyimleyebilirsiniz. Kompleksimiz sizlere yüksek standartlarda sağlık ,güvenlik ve emniyet sağlar. Tüm bu imkanlar ve güler yüzlü personellerimizle otelimiz sizlere paranızın karşılığını tam olarak alacağınız unutulmaz bir tatili garanti eder.

Odalar

22 apart odamız ve 6 stüdyomuz mevcuttur. Apartlarda bir yatak odası, oturma odası, açık mutfak, banyo tuvalet vardır. Mutfakta elektrikli ocak, buzdolabı ve her türlü mutfak araç ve gereci bulunmaktadır. Odalarda direkt aramalı telefon ve split klima banyolarda saç kurutma makinesi vardır.

Detay